Více

Jetix se změní na Disney Channel ještě tento měsíc

OPRAVENO O několik měsíců dříve, než bylo původně avizováno společností Channels, se změní v České republice a dalších zemích kanál Jetix na Disney Channel. Jeho programové schéma je určena dvěma cílovým skupinám, a to dětem ve věku od dvou do pěti a od šesti až do čtrnácti let plus samozřejmě jejich rodiny. Ve vysílání se objeví např. seriály Hannah Montana nebo Phineas a Ferb. Disney Channel vlastní také práva na vysílání filmového hitu Muzikál ze střední.

K TÉMATU: Jetix se pravděpodobně na podzim změní na Disney Channel

stul

Kanál zároveň uvede každodenní programový blok Disney Playhouse se zábavně-naučnými pořady pro předškolní děti. Ty se mohou těšit např. na pořady Mickey Mouse Clubhouse a Handy a Manny. Kanál bude na českém trhu samozřejmě dabován. Disney Channel Worldwide představuje se svými 98 kanály a vysílately ve 167 zemích a 32 jazycích vůbec nejúspěšnější portfolio dětských televizních kanálů na světě. Např. v loňském roce se stanice umístila na 1. pozici mezi dětskými TV kanály v 17 zemích/o­blastech včetně Polska.

OPRAVENO 15:30 – Podle společnosti Channels, která bude program na českém trhu zastupovat, nebude spuštěn Disney v květnu. Tento krok je opravdu naplánován až na podzim. Za zavádějící informaci, která byla způsobena špatnou formulací tiskové zprávy, se omlouváme.

5 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 27. 5. 2009 10:11

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+