Více

Jetix se pravděpodobně na podzim změní na Disney Channel

Dětský kanál Jetix, který je součástí řady kabelových a satelitních platforem, by měl projít na podzim proměnou. Serveru DigiZone.cz tuto informaci potvrdili zástupci marketingové a distribuční společnosti Channels, která na českém trhu zastupuje mj. tento kanál. Ve hře jsou dvě varianty, buďto se Jetix přejmenuje na Disney Channel nebo Disney XD. Tento relaunch proběhl např. už v USA a Francii, dojde k němu také v Polsku.

stul

Kanál Jetix vysílá v současné době v 80 zemích světa v 25 různých jazycích. Dětský program, který je součástí společnosti Walt Disney Corporation, je v České republice a na Slovensku podle odhadů k dispozici na 810 tisících kabelových přípojkách. V současné době přináší Jetix takové formáty jako je např. High School Musical, Hannah Montana nebo Camp Rock, tento formát je zachován i u Disney Channelu.

Kdyby ale došlo ke změně na Disney XD, měli by být osloveni především ti, kteří se zajímají o formáty, jako jsou animované seriály Superman, Spiderman nebo The Incredible Hulk. Podrobnosti o tomto programu jsou k dispozici v internetové encyklopedii Wikipedia.

2 názory Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 27. 4. 2009 16:36

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+