Více

Jetelín přišel za týden o více než půl milionu diváků, Pitaval opět skončil druhý

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Na ČT Sport zaujala diváky Střelba, jako jediný přenos z letní olympiády skončila včera v TOP 10.

Přes hranici milionu diváků se včera dostaly jen Televizní noviny na Nově, i když jen těsně – psychologickou hranici překonaly o šest tisíc diváků. Na druhého Malého pitavala z velkého města koukalo na ČT 1 v prime time 844 tisíc diváků starších patnácti let. Včerejší Sportovní noviny na Nově nesledovalo ani osm set tisíc diváků, včera se musely spokojit se 791 tisíci zástupců obecné divácké skupiny.

NEDĚLNÍ DATA: Většinu žebříčku TOP 10 tvoří zpravodajství, na desátém místě skončila odpolední pohádka na ČT 1

Čtvrté místo obsadila vinařská komedie 2Bobule na Nově, která oslovila 566 tisíc diváků starších patnácti let, z toho 359 tisíc bylo mladších 54 let. Následující tři příčky obsadily pořady České televize, včerejší Události na ČT 1 oslovily 563 tisíc diváků, navazující Branky, body, vteřiny pak o pouhé čtyři tisíce méně – zůstalo u nich 559 tisíc diváků. Podvečerní Události za okamžik a počasí sledovalo 487 tisíc diváků.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+