Více

Jen o dvacet tisíc diváků uniklo Lídě Baarové na ČT 2 umístění v TOP 10

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Lídě Baarové na ČT 2 chybělo do umístění v TOP 10 pouhých dvacet tisíc diváků. Holt narodit se pod smolnou hvězdou znamená smůlu do konce dní.

Prázdninový půst nahnal diváky před obrazovky TV Nova, kterým v prime time vévodila Ordinace v růžové zahradě. Ujít si ji nenechalo 1,411 milionu diváků starších patnácti let. O pouhých sedm tisíců méně pak dalo přednost Televizním novinám na Nově, které sledovalo 1,404 milionu zástupců obecné divácké skupiny. Následující Sportovní noviny vidělo 1,272 milionu diváků.

PONDĚLNÍ DATA: Rapl s přehledem překročil milion diváků, na Televizní noviny to ale tentokrát nestačilo

A tím se opět dostáváme pod hranici jednoho milionu diváků, nejblíže byl nekonečný podvečerní seriál Ulice, který si nenechalo ujít 958 tisíc diváků starších patnácti let. Výraznější odstup pak od Ulice dělí pátý magazín Víkend, který na Nově oslovil 689 tisíc zástupců obecné divácké skupiny. Zbytek včerejší TOP 10 nejsledovanějších pořadů pak tvoří zpravodajské pořady České televize a Primy.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+