Více

Jedničkou Ulice, Ohnivý kuře na svém, Výměna manželek výrazně poskočila

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Včerejší Výměna manželek nabrala plných 204 tisíc diváků. Robinsonův ostrov se už dostal do TOP 5.

Desátý pořad v TOP 10 za všechny kanály, Branky, body, vteřiny, vykázal 647 tisíc diváků. Show Jana Krause se tak se 646 tisíci diváky do TOP 10 nedostala stejně, jako Robinsonův ostrov. Ten včera sledovalo 610 tisíc, tentokráte se však dostal do TOP 5 za kanál a u mladších diváků vykázal skoro čtvrtinový podíl na publiku. Na prvním místě ve středu byla, a nejsledovanějším nezpravodajským pořadem se stala, podvečerní Ulice s 1,213 mil. diváků. Ohnivý kuře se udržuje nad milionem a včera ho zhlédlo 1,093 mil. při čtvrtinovém podílu na publiku u obou diváckých skupin, tedy 15+ a 15–54. Posledním pořadem, který se do TOP 10 dostal, je Výměna manželek, která včera nabrala 204 tisíc diváků a s podílem 28,65 % byla nejúspěšnější u mladšího publika.

ÚTERNÍ DATA: Dobrodružství kriminalistiky se stále drží, jedničkou je Ordinace

Ohnivý kuře dopomohlo hlavní Primě k průměrnému podílu na celkové sledovanosti 20,13 %. ČT1 si připisuje 11,73 % a jednička, TV Nova, pak 26,43 %. Z dalších pořadů se v hlavním vysílacím čase, prime time, nad čtyři procenta dostává ještě ČT2 a také plnoformátová TV Barrandov. Ta byla přes den opět nad šesti procenty, TV Nova vykázala 22,71 %, hlavní Prima 15,93 % a ČT1 12,28 %. Dařilo se ještě ČT2 se 4,04 %, kýžená hranice však těsně utekla ČT24 a kanálům sdruženým pod Atmedia.

Mezi filmovými kanály perlilo Kino Barrandov, na němž se seriál Třicet případů majora Zemana snad vůbec poprvé dostává na hranici 100 tisíc diváků a podíl na sledovanosti se u mladšího publika přiblížil čtyřem procentům (3,76 %). Žádnému dalšímu pořadu se nic takového už nepovedlo a Kriminálku Berlín vidělo od 30 do 78 tisíc. Snímek Griffin a Phoenixová na Nově Cinema zhlédlo 117 tisíc diváků a nad sto tisíc se dostalo ještě další opakování filmu Iron Man 3 (104 tisíc). Nejlépe se však včera dařilo kanálu Prima Max, na němž se jednička v TOP 5, snímek Studnařova dcera, dostal na 155 tisíc diváků, což se už žádnému dalšímu pořadu na této stanici nepovedlo.

MINULÝ TÝDEN: Show Jana Krause pod 600 tisíc. Vypadla z TOP 10

Cestovatelská středa na ČT2 opět slavila značný úspěch. Dokument Země a města světa V. se tentokráte dostává na rovných 300 tisíc diváků a vynikající podíl na publiku ve skupině 15–54 – 6,4 %. Nad dvě stě tisíc se ještě dostalo Na cestě 2017 a Letem světem. Na ČT :D se opět vede Šmoulům (124 tisíc) a O Mikešovi (140 tisíc), na Primě Cool jeden z dílů Teorie velkého třesku lehce převýšil dvě stě tisíc diváků. Vedlo se i kanálu Fanda, na němž Kriminálka Miami vykázala 150, resp. 193 tisíc diváků.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+