Více

Jedničkou je Ulice, Ohnivý kuře stále nad 800 tisíci

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Televize Prima zvýšila počet svých pořadů v žebříčku nejsledovanějších z jednoho na tři.

K Ohnivému kuřeti, které včera sledovalo 864 tisíc diváků, se v TOP 10 za všechny kanály objevují ještě dva zpravodajské pořady. Vítězem je tentokráte podvečerní Ulice, která s počtem 1,215 mil. diváků o tisícovku překonala další stálici českého seriálového nebe, Ordinaci v růžové zahradě 2. Z nezpravodajských pořadů se do TOP 10 propracoval už jen Víkend, který od 21:34 zhlédlo 649 tisíc diváků. Nova má v TOP 10 pět pořadů, Prima tři a ČT1 dva.

PONDĚLNÍ DATA: Labyrint klesl pod milion a Policie Modrava jde poprvé nad něj

Celková sledovanost jde v úterý pravidelně za televizí Nova a včera tomu nebylo jinak. Průměrný podíl na publiku v hlavním vysílacím čase, prime time, dosáhl 30,33 %, zatímco hlavní konkurence dosáhla výrazně méně – Prima 16,48 % a ČT1 14,52 %. Nad hranici čtyř procent se dostávají ještě Nova Cinema a plnoformátová TV Barrandov s průměrným podílem 4,28 %. Ta přes den dosahuje 6,08 % a umisťuje se tak na čtvrtém místě před Novou Cinema s 5,03 %. Nejsledovanější trojka si zachovává pořadí z prime time: Nova má 24,9 %, Prima 14,78 % a ČT1 vykazuje 13,62 %.

Z filmových kanálů se včera nejvíce dařilo stanici Nova Cinema, což vzhledem k podílům na celkové sledovanosti nepřekvapí. Nad hranici sta tisíce diváků se zde dostávají hned dva pořady: thriller S nasazením života s Clintem Eastwoodem, který vidělo 217 tisíc diváků, a akční krimi Torque: Ohnivá kola, které sledovalo 110 tisíc diváků. Na Primě Max je jedničkou v TOP 5 za kanál tygří příběh Dva bratři a nenechalo si ho ujít 72 tisíc diváků. Kino Barrandov nasadilo seriál Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XII a oba jeho díly jsou v čele TOP 5 se 40 tisíci, resp. 44 tisíci diváky.

MINULÝ TÝDEN: Ulice i Ordinace nad milionem, Prima se do TOP 10 dostala jen s Ohnivým kuřetem

Jedničkou na TV Barrandov je Soudkyně Barbara, kterou včera v podvečer vidělo 233 tisíc diváků. Nad sto tisíc se dostávají ještě čtyři pořady na Primě Cool – Teorie velkého třesku (2x), Top Gear speciál: Když se nedaří a Simpsonovi. Solidně se dařilo i stanici ČT sport, kde utkání Piráti Chomutov – Bílí Tygři Liberec zhlédlo 133 tisíc diváků. Ještě podstatně lépe na tom byl kanál ČT2 a další díl dokumentu Velká vlastenecká válka II tu vidělo 266 tisíc diváků při podílu na publiku 6,44 %. Dvojkou v TOP 5 je pak snímek Češi proti Čechům. Sledovalo ho 129 tisíc.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+