Více

Jedničkou je Doktor Martin 2. A zvítězil i nad TN

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – O 20 tisíc diváků překonal úvodní díl druhé série tradičního vítěze TOP 10, Televizní noviny. Dopomohl i k celkovému vítězství ČT 1.

Televizní noviny v 15+ zhlédlo 1,119 mil. diváků při bezkonkurenčním podílu na publiku 39,04 %. Doktor z hor, pardon, Doktor Martin 2 přilákal 1,139 mil. při výborném podílu těsně nad 30 %. Na třetím místě v TOP 10 pořadů za všechny kanály skončila premiéra Mordparty na Primě. Vidělo ji 993 tisíc diváků starších patnácti let a teprve na 4. místě končí Sportovní noviny. Z nezpravodajských pořadů se do žebříčku dostal už jen rodinný film Tři bratři, který sledovalo 635 tisíc diváků.

SOBOTNÍ DATA: Televizní noviny pod osmi sty tisíci, na třetím místě kompilát Menšíkova humoru

Celková sledovanost šla v neděli přes den i v hlavním vysílacím čase zcela jasně za ČT 1 a Nova končí v prime time a obecné divácké skupině pod 20 %, přes den pak na 16,21 %. ČT 1 je v 15+ vždy nad 22 %, resp. v prime time na plných 26,71 %. Dařilo se však i třetí Primě, která přes den vykázala 12,64 % a večer 17,73 %. Naopak se nedařilo TV Barrandov, která přes den nedosáhla na 5 % a v prime time na 3 %.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+