Více

Jednička v pátek večer s přehledem lídrem, nad milionem byla i 13. komnata

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Mladší publikum oslovila repríza komiksového hitu Avengers na Nově, ČT Sport zaujala odpoledním biatlonem s Gabrielou Soukalovou.

ČT 1 večer lídrem u dospělých, Nova u mladých

První program České televize se v pátek v době od dvacáté do téměř třiadvacáté hodiny pohyboval u dospělého publika nad hranicí jednoho milionu diváků a udržel si tak pozici lídra trhu. Do této kategorie se dostaly nejen Četnické humoresky a Všechnopárty, ale také 13. komnata, která tentokrát dala nahlédnout do nitra duše herce a baviče Jiřího Krampola. Jednička dosáhla v pátečním prime time, tedy hlavním vysílacím čase, podílu na publiku (share) 27,95 %. Dařilo se jí i u mladšího publika – share 20,21 %.

ČTVRTEČNÍ DATA: Nejlepší trapasy ve čtvrtek opět nejsledovanější, Nevinnost zaujala mladší publikum

stul

Pokud bychom ovšem brali výsledky páteční večerní sledovanosti z pohledu mladších diváků, tedy kategorie od 15 do 54 let, vítězem by byla Nova. Avengers sice vidělo celkem 502 tisíc diváků, nicméně v již zmíněné skupině oslovili 23,85 %. Tato skutečnost přinesla Nově v kategorii 15–54 primetimový share 23,78 %. Prima měla smůlu. Kurýr se do „top pětky“ nejsledovanějších pořadů stanice nedostal. Na špici úspěšnosti byly s 910 tisíci diváky hlavní zprávy. Share stanice se pohyboval po celý den okolo 14 %.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+