Více

Jednička díky Vraždám v kruhu překročila večer podíl 20 % i u mladšího publika

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – I přes úspěch kriminálního seriálu na ČT 1 byla včerejším vítězem Nova, kde překročily milion diváků Televizní a Sportovní noviny i seriál Ulice.

Vraždy v kruhu si na ČT 1 polepšily

Seriál Vraždy v kruhu vysílaný na Jedničce si v porovnání s předchozím dílem polepšil. Včerejší část si nenechalo ujít 1,342 milionu diváků. Novinka České televize překročila v obou diváckých skupinách 30% podíl a stala se nejsledovanějším nezpravodajským pořadem dne. V TOP 10 nejúspěšnějších formátech se umístila na druhém místě hned za Televizními novinami na TV Nova. Dvacetiprocentní podíl překročila Jednička v prime time, tedy hlavním vysílacím čase, nejen u staršího, ale i u mladšího publika. Hlavní zpravodajskou relaci Události vidělo od 19 hodin necelých 800 tisíc diváků (share 20,37 %).

NEDĚLNÍ DATA: Všechny moje lásky naposledy vyrovnané s Reportérkou, vysoko opět ČT Sport

stul

I přes vítězství Vražd v kruhu byla nejsledovanější televizí v pondělí Nova, a to jak v rámci celodenního, tak i primetimového podílu. Komerční stanice oslovila necelých 25 % publika staršího 15 let a 26,64 % publika ve věku od 15 do 54 let. Večer se pohybovala v obou diváckých skupinách okolo 28 %. Již zmiňované Televizní noviny vidělo včera 1,830 milionu diváků (share 44,75 %; 43,16 % v 15-54). Nad milion se ještě dostal seriál Ulice a Sportovní noviny, Doktorům z Počátků věnovalo pozornost 955 tisíc diváků (share 22,13 %; 21,34 % v 15-54). Tradiční čísla si držely Cesty domů III na Primě, která byla televizní dvojkou.

placené sekci DigiZone.cz tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+