Více

Jaro na českých televizích? Nejzajímavější bitvu svedou o neděli

UVNITŘ TABULKY – Jak bude vypadat prime time na čtyřech nejsledovanějších televizích v Česku? Většina opět sází na původní seriály, oproti podzimu se ale objeví více prostoru pro filmy.

Jarní sezóna na českých televizích začíná každým rokem dříve. Letos například Česká televize nasazuje premiérové novinky už od tohoto týdne, Nova vrátí osvědčené seriály příští týden, Prima přespříští. Jen televize Barrandov si dává na čas a během ledna bude především reprízovat (původní tvorbu). Sestavili jsme programové přehledy čtyř nejsledovanějších televizí v hlavních vysílacích časech pro každý den v týdnu, aby bylo patrné, jaké formáty si budou v konkrétní dobu konkurovat. Oproti loňskému podzimu se dá největší souboj očekávat v neděli večer, na který Nova, Prima i ČT 1 plánují premiéry nákladných původních seriálů nebo televizních minisérií. Jak tedy budou vypadat jarní večery na plnoformátových televizích?

Celý článek čtěte v prémiové sekci DigiZone.cz

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

30 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+