Více

Jarním novinkám TV Barrandov se nedaří, neoslovila ani talk show „Rudy z Ostravy“

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Rekordní sledovanosti dosahoval na ČT Sport opět biatlon. Ten byl dokonce nejúspěšnějším čtvrtečním pořadem České televize.

TV Barrandov po celý den pod třemi procenty

Plnoformátové Televizi Barrandov se vstup do jarní programové sezóny nevydařil. Diváky neoslovily její novinky Žaneta Show ani Co dům dal, včera se s nepříliš přesvědčivým výsledkem představila i talk show Michala Kavalčíka, známého spíše coby Ruda z Ostravy. Nový pořad Ruda Lejt Najt se sice dostal mezi pětici nejsledovanějších formátů stanice, ale vidělo ho pouhých 72 tisíc diváků a podíl v obou diváckých skupinách se pohyboval pod 3 %. Stotisícové publikum získala pouze romantika Katie Fforde: Srdce pro dva. Podíl stanice se jak přes celý den, tak i v prime time, tedy hlavním vysílacím čase, nepřehoupl přes 3 %.

STŘEDEČNÍ DATA: DoktorKA zamířila na ČT 1 k půl milionu diváků, Kousek nebe publikum příliš neláká

MIF17

Nejsledovanější televizí byla s celodenním podílem 27,21 % u staršího a 28,61 % u mladšího publika TV Nova. V prime time se pohybovala u obou diváckých skupin nad 35 %. Na samotné špici sledovanosti se s necelými 1,8 milionu diváků umístily Televizní noviny, uspěla i Ordinace v růžové zahradě 2, Sportovní noviny a Ulice. Nad hranici jednoho milionu diváků se dostal tentokrát i Prásk! Trhovou dvojkou byla přes den Prima a trojkou Jednička. V prime time si stanice pozice vyměnily. Nejsledovanějším pořadem na ČT 1 byly Události, diváky Primy zaujaly Krimi zprávy. Podíl stanic osciloval u staršího publika mezi 12 a 13 %.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+