Více

Jarní slevy televizorů aneb neopakovatelné nabídky z minulé sezóny

Vaše dotazy se množí jako houby po dešti. „Mám koupit loňský model nebo raději letošní?“ „Mám ještě počkat?“ „Kolik ještě zbývá času pro výprodeje?“

Tyto a další otázky přistávají na jaře, tedy v době doprodejů loňských modelů, v redakčních schránkách i mé soukromé pravidelně. Letos jich bylo (a stále je) možná v souvislosti s razantním přechodem na Ultra HD a hokejovým šampionátem v Česku více než obvykle. Pokusíme se je tedy zodpovědět na jednom místě, čímž pochopitelně nechceme říci, že individuálně nezodpovíme další. To děláme neustále.

Poslední cenový přehled jste mohli najít v článku Začaly povánoční slevy. Jak moc klesly ceny televizorů?

V něm byla mapována nabídka kolem konce roku, a to v několika velkých českých obchodních sítích. Nyní se – v podobném stylu – podíváme na jarní výprodeje kolekce 2014/15.

V tabulkách najdete výpis povětšinou deseti nejprodávanějších modelů v daném obchodě podle zveřejněného pořadí. Výjimku představuje Mall.cz, kde je to poněkud složitější, takže jich je méně.

Vše opět okořeníme tipy z DigiZone.cz, tedy modely, které jsme vyzkoušeli a můžeme doporučit.

Někdy se totiž pohled na televizor může – s poklesem jeho ceny – razantně změnit. Jako příklad si můžeme vzít poslední recenzovaný Philips (32PHT4100). Je dobrý, ale nikoli za dané peníze. V okamžiku, kdy cena poklesne k sedmi tisícům, bude podstatně zajímavější. To je ale novinka roku 2015, takže nás to čeká někdy později.

Philips 55PFS8209 s operačním systémem Android 4.2 se povedl nejen designově, ale i funkčně a obrazově (odkaz na recenzi na konci článku)!

Autor: Philips

Philips 55PFS8209 s operačním systémem Android 4.2 se povedl nejen designově, ale i funkčně a obrazově (odkaz na recenzi na konci článku).

Nabídka 2014 versus novinky 2015

Celý článek čtěte v prémiové sekci DigiZone.cz.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

30 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+