Více

Jan Vávra povede produkční společnost majitele Primy

Bývalý šéfredaktor zpravodajství televize Nova Jan Vávra se stane šéfem pražské pobočky švédské produkční společnosti Strix. Tu vlastní poloviční majitel televize Prima, švédský mediální koncern Modern Times Group (MTG). Strix se zaměřuje na produkci televizních soutěží a reality show, Prima od ní získala například pořady Bar a Trosečník.

Pražská pobočka Strix ale nemá pracovat jenom pro Primu, Vávrovým úkolem bude oslovit i další české televizní stanice. V současné době se firma připravuje na castingy k pořadu Top models pro Primu, řekl agentuře ČTK Jan Vávra. Podle jeho slov jde o podobný typ soutěže jako Česko hledá SuperStar, jenom místo zpěváků vybírá nejlepší modelky.

Nástupem do Strixu se Vávra vzdá svých aktivit v občanském sdružení Hermes, kde byl výkonným ředitelem a produktovým manažerem. Podle dřívějších zpráv by jej zde měl nahradit bývalý poslanec za KDU-ČSL Jaromír Talíř. S Primou Vávra spolupracoval od začátku letošního roku jako poradce bývalého generálního ředitele Martina Dvořáka. Pomáhal například vybírat nové moderátory hlavní zpravodajské relace.

1 názor Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 5. 10. 2006 10:24

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+