Více

Jaká je O2 TV v mobilu a v počítači? Výtečná…

UVNITŘ GALERIE – Váš zájem o test set-top boxu této VoD/IPTV služby byl nebývalý i na poměry DigiZone.cz. Přinášíme proto i pohled na druhou, mobilnější část on-line videotéky.

Po vyzkoušení dedikovaného set-top boxu se nyní podíváme na dvě aplikace, které spustíte na vcelku libovolném chytrém telefonu a vcelku libovolném webovém prohlížeči. Slovo „vcelku“ může a nemusí být na místě, ale je rozumnější ho použít i přesto, že O2 ve svých požadavcích není tak striktní jako typicky Voyo.

Udává v tomto ohledu následující, cituji…

  • Aplikace O2 TV je dostupná na mobilních telefonech a tabletech s OS Android 4.0 a vyšším a mobilních telefonech a tabletech s OS iOS 7.0 a vyšším.
  • Webové stránky o2tv.cz jsou dostupné na počítačích a noteboocích s OS Windows XP a vyšším.

ČTĚTE TAKÉ: Jaká je O2 TV Air M se set-top boxem volně v prodeji?

O2 se omlouvá zákazníkům za problémy s přenosem utkání pražských „S“

O2 TV nabízí zpětné zhlédnutí až o padesát hodin

stul

Jak vidíte, webový prohlížeč není v nápovědě k O2 TV specifikován, stejně jako nějaké „naprosto nutné“ doplňky, tedy doplňující balíčky. Také specifikace Apple iOS a pro Google Android je formulována překvapivě volně. V každém případě aplikace O2 TV (tak se na mobilu/tabletu jmenuje) zatím jela snad na všem, na čem jsem ji spustil, pokud si tedy dobře pamatuji. V jedné věci ale zjevné mezery má, a to u chytrých televizorů, a už si ani nevzpomínám, kdy jsem ji naposledy viděl. Tady je to ale nepochybný záměr, i když se možná něco po uvedení volně prodejného boxu, a tedy otevření O2 TV světu, časem změní. Zprávy z O2 zatím jen říkají, že se chystají další tarify a rozšíření.

Pokračování článku čtěte v prémiové sekci DigiZone.cz. Najdete v ní mj. zkušenosti se streamováním O2 TV z mobilu přímo na televizor, s tzv. Zpětným zhlédnutím (programy jsou k vidění bez stahování či nahrávání až 30 hodin zpětně) a také vysvětlení, jak je to vlastně s přemírou reklam v pořadech.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

30 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+