Více

Jaká je O2 TV Air M se set-top boxem volně v prodeji?

AKTUALIZOVÁNO – UVNITŘ GALERIE – Služba O2 TV je od 1. února volně ke koupi v běžných obchodech a dostupná s jakýmkoli internetovým připojením. Je také levnější a má i více HD kanálů.

Operátor přišel s novinkou v podobě set-top-boxu, který zprovozní O2 TV jednak na libovolném internetovém připojení a jednak na každém televizoru s rozhraním HDMI či jiným audio-video vstupem (A/V), klidně i analogovým, na konci roku 2015. Zařízení doma zvládne zapojit každý. Kabelem, který je součástí balení, si zákazník jednoduše propojí set-top box se svou televizí a následně ho připojí k internetu.

I tohle mě zaujalo a musím rovnou říci, že v mém případě to u prvního testovacího set-top boxu neplatilo, druhý zapůjčený, tentokráte už v prodejní podobě, byl i v tomto ohledu naprosto v pohodě a problém nebyl ani s češtinou v instalačním programu, která ze začátku zlobila.

placené sekci DigiZone.cz najdete celou řadu galerií a test set-top boxu, resp. služby O2 TV Air M, která nyní pracuje na jakémkoli internetovém připojení.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

30 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+