Více

Jaká je Digi2GO v mobilu a v počítači?

AKTUALIZOVÁNO – UVNITŘ GALERIE – Služba internetové televize postavená na platformě 4Net.TV solutions působí po několikaměsíčním provozu stabilně a spolehlivě.

Digi2GO je k dispozici jednak v podobě set-top boxu, jednak jako aplikace pro mobilní telefony a tablety s operačním systémem iOS 7.1 a Android 4.3, což jsou minimální požadavky. Provozovat se ale dá i na PC pod webovým prohlížečem a tady Digi TV žádné požadavky neuvádí.

Služba pracuje s tzv. adaptivním datovým tokem přizpůsobujícím se průběžně kvalitě a síle internetové linky a další informace nejen na toto téma, ale týkající se kupř. i možného rozlišení, najdete v článku o set-topboxové verzi Digi2GO.

Jak u mobilní aplikace, tak u verze pro PC/web je k dispozici tzv. zpětné zhlédnutí v délce až 72 hodin, které je u Digi2GO označeno jako „Archiv vysílání až 72 hodin“. Na výběr jsou tři programové balíčky plus tři balíčky doplňkové, cena služby běžně začíná na 349 Kč. Službu můžete využívat přes jakékoli internetové připojení, základním požadavkem je opět jeho stabilita. Minimální rychlost udává provozovatel na 6 Mb/s.

Vedle funkce zpětného zhlédnutí, ať už mu říkáme jakkoli, je k dispozici i prostor pro 30 hodin nahrávek, které mohou být uchovány až 30 dnů. V případě živého televizního vysílání je však třeba se připravit na to, že není k dispozici klasické provedení funkce TimeShift, tedy sledování pořadu s nějakým volitelným zpožděním. Vysílaný pořad sice můžete kdykoli zastavit (Pause) a pak opět spustit, ale ne vždy to fungovalo a nikdy se v něm nešlo vrátit třeba o pět minut. Vždy ale pořad přehrajete od počátku a pak můžete skočit na libovolný čas.

ČTĚTE TAKÉ: Digi2GO: výborný základ, teď ho jen dotáhnout

Digi2GO: podívejte se, jak vypadá na třech platformách

T-Mobile TV: velmi nadějná, i když nějakou cestu před sebou ještě má

Jaká je O2 TV v mobilu a v počítači?

Pokračování článku čtěte v prémiové sekci DigiZone.cz. Najdete v něm galerie s ukázkami uživatelského prostředí a praktické zkušenosti z několikaměsíčního provozu jak přes PC/webový prohlížeč, tak přes aplikaci pro mobilní telefon s operačním systémem Android.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

30 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+