Více

Názory k článku
Jaká byla dnešní tisková konference Digital Broadcasting? Prohlédněte si fotogalerii

IvoHodonin aura:10
10. 1. 2018 0:01 Nový

Dodnes není jasný osud přechodových sítí

celé vlákno

Dodnes mi není jasné, a neodpověděl mi na to ani mluvčí ČRa ani ČTÚ, zda už má smysl předělávat instalace (=investovat do kanálových zesilovačů), neboli zda spouštěné přechodové sítě (=kanály) zůstanou anebo se při přechodu opět změní. Anebo jinak - zda přechodové sítě jsou jenom přechodné anebo trvalé. Ví to tady někdo a může jasně sdělit CO-KDY-KDE? V této reportáži je spousta fotek aktérů, ale tato podstatná informace pro uživatele a anténáře stále chybí.

Štěpán S. aura:30
Steve Login: Stranik
10. 1. 2018 0:26 Nový

Re: Dodnes není jasný osud přechodových sítí

celé vlákno

Mux4 snad zůstává na současných kanálech, ne? Nevím na beton zda všude, ale u nás na západě má být 45.k zachován. Doufám a věřím že ta přechodová sít' zmizí až se to překlopí na kanál současného muxu4. Čili já mám jasno, počítám a zůstávám na 45-ce. Dočasné neřeším, tu at' si strčí někam. Pouze vítám sít'12 protože to chytám místo nedostupného muxu3 a pak ještě řeším ČT sít' s HDčky, protože ta taky už zůstane na kanálu 26. Ostatní je mi u řiti...

Jaroslav Honzík aura:23
10. 1. 2018 5:43 Nový

Re: Jaká byla dnešní tisková konference Digital Broadcasting? Prohlédněte si fotogalerii

čra utřeli nos :D ted mužou dojit jen primu :D ale nejbohatší televizi dojí nekdo jinej :D ale strategie v tom je taky dobrá, nova ani v pozemaku byt nechce pokud bude zdarma,no a tahle sít je spiše nedostupna než dostupná a to se jim hodí, donutí lidi jit ke kabelu/satelitu tj platit poplatky které jsou nově do kapsy.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+