Více

Jak vybírat nový televizor (4.): EPG, ovládání a dálkové ovladače, úpravy nastavení, spotřeba

V dnešním dílu našeho letního seriálu bude řeč o něčem, co sice výběr televize tolik neovlivňuje, ale o možnostech u EPG a alternativách v ovládání byste vědět měli.

O ovládání chytré části televizorů jsme se zmínili v jiném dílu tohoto seriálu. Tady se soustředíme především na menu nastavení, dálkové ovladače a ovládání přes nějaká ta externí zařízení. V případě EPG pak poukážeme na rozdíly mezi menšími a většími značkami, ale i na trochu odlišné přístupy. A také na unikátní přístup značky Loewe, která ho sice ještě nemá zcela dotažený, ale ve výsledku toho jednoznačně v tomto ohledu nabízí nejvíce a dokonce umí programovou nabídku aktualizovat na pozadí či při vypnutém televizoru.

Vedle těchto hlavních témat zmíníme i možnosti nastavení, resp. úprav obrazu a zvuku, a také něco málo o spotřebě. Ta je pochopitelně taktéž spolehlivým ukazatelem kvality televizoru i když dnes to už přestává pomalu platit. Špatnou zprávou v tomto ohledu je, že prakticky všichni jsou na tom stejně.

Programová nabídka EPG

Celý článek i seriál čtěte v prémiové sekci DigiZone.cz

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

30 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+