Více

Já, Mattoni si polepšilo o osmdesát tisíc diváků, na Všechnopárty to ale opět nestačilo

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Ztrácel i Přístav, který se stal jediným pořadem TV Prima, který se dostal do včerejší TOP 10.

ČT 1 lehce navýšila svůj podíl v prime time a dostala se přes 22 procent, takže na Novu ji chybělo něco přes pět procent. Celkem se v TOP 10 nejsledovanějších pořadů včerejška umístilo pět pořadů České televize, čtyři odvysílané na Nově a jen jeden z produkce FTV Prima. Ještě minulý týden figurovaly v TOP 10 ještě Krimi zprávy a Zprávy FTV Prima, kterým tentokrát k umístění v TOP 10 chybělo dvacet tisíc, resp. třicet dva tisíc diváků starších patnácti let.

ČTVRTEČNÍ SLEDOVANOST: Premiérová Hvězdná párty začala na sedmi stech tisících, polovině výkonu Ordinace

Klasicky nejsledovanějším pořadem včerejšího večera se staly Televizní noviny, které včera upoutaly 1,465 milionu diváků. Druhé místo urval nekonečný podvečerní seriál Ulice, ke kterému zasedlo 1,138 milionu diváků. Hranici milionu diváků pokořily ještě Sportovní noviny, a to přesně o 63 tisíc diváků. Těsně se jí pak přiblížila historická freska Já, Mattoni na ČT 1, kterou sledovalo 917 tisíc diváků, což je o 78 tisíc diváků více než minulý pátek.

O sto čtyřicet tisíc diváků méně zaujal první díl Kameňáků, kterou do prime time nasadila Nova a získala tak 777 tisíc zástupců obecné divácké skupiny. Události na ČT 1 pak vidělo 612 tisíc diváků a 13. komnatu jen o šest tisíc diváků méně. Na devátém místě skončil jediný zástupce TV Prima, seriál Přístav, který ale ve srovnání s minulým týdnem ztratil 22 tisíc diváků starších patnácti let. Poslední Branky, body, vteřiny sledovalo 574 tisíc diváků.

MINULÝ TÝDEN: Já, Mattoni padá. Na pozici nejlepšího pořadu ČT ho střídá Všechnopárty

Včerejší večer donutil jednoho mého známého k facebookovému postesku Hergot v jeden čas dávaj Bullittův případ, Matrix a AC/DC live in Donington. To je dilemum! Ve výsledku pak Matrix na Nově Cinema sledovalo 179 tisíc diváků, Bullittův případ na Primě Max 83 tisíc diváků a AC/DC – koncert v Doningtonu na ČT art 41 tisíc. Poslední z našich včerejších programových tipů, Nesnáze pana účetního na Barrandov Plus, vidělo 24 tisíc diváků.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+