Více

Já, Mattoni přišlo o sto třicet tisíc diváků, Všechnopárty předběhlo jen o osm tisíc

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Do TOP 10 nejsledovanějších pořadů se včera nominovalo pět zástupců ČT 1, čtyři z produkce Novy a jen jeden od Primy.

Tradičně nejsledovanějším pořadem se staly Televizní noviny na Nově, které se včera jako jediné dokázaly přehoupnout přes hranici jednoho milionu diváků, když je vidělo 1,075 milionu párů očí. Následující Sportovní noviny dělilo od těch Televizních přesně tři sta tisíc diváků a do takto vytvořené mezery se povedlo vklínit dvojici pořadů ČT 1, druhému dílu historické fresky Já, Mattoni a talk show Všechnopárty.

ČTVRTEČNÍ DATA: Ordinace, Televizní noviny i Sportovní noviny nad milionem

Mattoniho osudy si včera naladilo 867 tisíc diváků a následující Všechnopárty pak 859 tisíc diváků. Čtvrté, páté a šesté místo obsadila Nova, kromě čtvrtých Sportovních novin se 776 tisíci diváky to byl ještě podvečerní nekonečný seriál Ulice, který sledovalo 757 tisíc diváků, a na šestém místě film Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna, který Nova nasadila do prime time místo soutěže Chcete být milionářem a který vidělo 566 tisíc diváků.

 placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+