Více

Já, Mattoni padá. Na pozici nejlepšího pořadu ČT ho střídá Všechnopárty

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Seriál v poslední době vykázal 960 tisíc, následně 909 tisíc a včera dokonce jen 839 tisíc diváků.

Pořadí v TOP 10 za všechny kanály se mění. Páteční jedničkou je sice stále Ulice (1,067 mil. diváků), ale dvojkou se včera stala Všechnopárty s 969 tisíci diváky při podílu na publiku 29,92 %. Seriál Já, Mattoni spadl pod devět set tisíc a podíl na publiku v obecné divácké skupině 15+ klesl z 26,06 % minulý týden na současných 23,05 %. Z dalších nezpravodajských pořadů pak ještě v žebříčku najdete Podfukáře (613 tisíc) a Přístav, který nyní sledovalo 610 tisíc diváků (minulý týden 547 tisíc).

PÁTEČNÍ DATA: Deštivé počasí pomáhá Nově, prvních pět pořadů si polepšilo

MIF17

Páteční jedničkou v celkové sledovanosti je televize Nova s podílem na publiku v hlavním vysílacím čase (prime time) 25,38 %, druhá ČT 1 vykázala 21,29 % a Prima končí na 12,98 %. Solidně dopadla plnoformátová TV Barrandov s 4,18 %, přičemž přes den se dostala těsně nad šest procent. Přes den pak také zůstalo zachováno pořadí na prvních třech místech, přičemž rozestup mezi Novou (22,82 %) a ČT 1 (15,54 %) se ještě zvýšil. Třetí Prima dopadla v podstatě stejně jako v prime time.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+