Více

Názory k článku
Já, Kajínek jako plastický portrét a oslavná báseň našeho novodobého Jánošíka

ptakopysk aura:56
13. 11. 2017 10:16 Nový

Re: Já, Kajínek jako plastický portrét a oslavná báseň našeho novodobého Jánošíka

Pane Strnade,skvěle napsáno včetně toho sejfu..A tvůrci zřejmě okopírovali název od Já,Olga Hepnerová-dnes by byla taky celebrita..

Jiří Vrbka aura:10
Jiří Vrbka Login: JirkaBM77
13. 11. 2017 12:00 Nový

Re: Já, Kajínek jako plastický portrét a oslavná báseň našeho novodobého Jánošíka

Pěkná recenze. Dílo je filmařsky povedené o tom žádná.

Obsah... Bulvární televize, bulvární obsah, manipulace davu za uměle vytvořenou celebritou se zajímavým příběhem, to je ve zpravodajství všech našich televizí zcela běžné, takže už ani nepřekvapí. Část Beránek mě opravu dojal k slzám.. až jsem nevěřil vlastním očím, jak takový hodný a milý člověk vůbec mohl za něco kdysi sedět, jak může být vězeň vzorný natolik, že by diváka málem rozplakal. No každopádně si myslím, že pro vášnivé publikum Babovřesek a pravidelným čtenářům novin-komiksu Blesku tak vznikla nová filmová modla nového hrdiny.. :) Je pravda, že Adolf Hitler z tisíce pohledů je v televizi již ohraný, je potřeba vymyslet něco jiného.. očekávám další pokračování... Možná bude se za chvíli dočkáme, že Kájinek bude moderovat nějaké televizní pořady.. a za pár let, třeba dostane na stará kolena nějaké státní vyznamenání za zásluhy a odboj... :)

David Neřeknu aura:10
Hodný Davča Login: davidlbc
13. 11. 2017 14:07 Nový

Re: Já, Kajínek jako plastický portrét a oslavná báseň našeho novodobého Jánošíka

celé vlákno

Vrchol ubohosti, kam je schopna televize zajít kvůli sledovanosti. Věřil jsem tomu, že podobný pořad se brzy po propuštění vraha Kajínka objeví. Tipoval jsem Barrandov nebo Primu. Každopádně, lidé mají svou celebritu rádi a o pořad s oblíbeným kriminálníkem je zájem. Alespoň tu máme kandidáta na příští státní vyznamenání.

Jan Novák aura:75
14. 11. 2017 8:34 Nový

Re: Já, Kajínek jako plastický portrét a oslavná báseň našeho novodobého Jánošíka

celé vlákno

Být zavřený sice v našem státě bývalo předpokladem pro funkci prezidenta, ale přecijen to bývalo zavření za politiku. Jestli se to nyní změní na vraždu a recidivu....

J T aura:74
13. 11. 2017 15:34 Nový

Doba, vymknuta z kloubů šílí a rozumný člověk s ní.

Nejen Kájínek, ale stavění na piedestal všech těch pochybných existencí, lumpů, pseudocelebrit, politiků a vůbec kohokoliv, u nějž si rozumný člověk jen klepe na čelo, ukazuje pouze na celkový morální úpadek společnosti a zvrácenost doby. Škoda, že si každý jedinec nemůže vybrat, zda a kdy se narodí...

Zweistein ... aura:90
Zweistein Login: Zweistein
13. 11. 2017 19:10 Nový

Nesledoval jsem,

celé vlákno

vytáčelo mě to už při upoutávkách, tak se tady ostatních zeptám - Řekli, kolik mu za to zaplatili?

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+