Více

Ivan Langer použil vůči reportérce ČT Schinabekové neslušné gesto

Vztyčeného prostředníčku se podle několika deníků dočkala od Ivana Langera reportérka České televize Alice Schinabeková. Důvodem měla být údajně prosba o rozhovor, na který však ministr neměl čas nebo náladu. Langer se za svou unáhlenost omluvil, ale uvedl, že média nepopisují tento incident přesně.

MIF17

Slušně jsem ho požádala, jestli by mohl reagovat na to, že městský soud zamítl žalobu ČSSD proti ministerstvu vnitra. Pan ministr řekl, že se hlasuje, a potom na mě ukázal vulgární heslo, které tady ve sněmovně nebylo vidět poprvé, uvedla Schinabeková pro zpravodajský server iDNES.cz. Ta stále ve skupince z kolegy z Primy a Rádia Impuls.

Ministr se nakonec omluvil reportérce SMS zprávou a následně i osobně. Alice Schinabeková odmítá, že by Langera ke gestu vyprovokovala. Tomu se zase nelíbí, že média interpretují zprávu jinak a přiklání se na stranu Schinabekové. Vztyčený prostředníček ukázal nedávno např. také Miroslav Kalousek Davidu Rathovi, když byl podle deníku E15 označen za choromyslného.

21 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 6. 2. 2009 15:42

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+