Více

Inna Puhajková nastoupila jako reportérka do Sportovních novin na Nově

Bývalá přítelkyně Jaromíra Jágra bude připravovat reportáže pro hlavní sportovní relaci na Nově. Tváří Novy byla i další Jágrova expřítelkyně Nicol Lenertová.

Novou tváří Sportovních novin na televizi Nova je Inna Puhajková, bývalá přítelkyně hokejisty Jaromíra Jágra. Ode dneška bude pro hlavní sportovní relaci Novy připravovat reportáže jako interní redaktorka. „Sport je mou celoživotní vášní, rodiče mě k němu vedli již od malička, proto jsem za tuto novou příležitost velice vděčná,“ prohlašuje v oficiální tiskové zprávě televize. Tváří Novy byla i další Jágrova expřítelkyně Nicol Lenertová, která se ze sporťačky vypracovala až na moderátorku Televizních novin.

Šestadvacetiletá Puhajková vystudovala Střední policejní školu Ministerstva vnitra v Praze, v současné době studuje třetím rokem marketingovou komunikaci na Vysoké škole finanční a správní. “Tři roky strávila pobytem v USA a následně v Rusku, mluví tedy plynně anglickým i ruským jazykem,” sdělila PR koordinátorka Novy Alžběta Cimová.

5 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 16. 11. 2012 12:35

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+