Více

Hugh Laurie a špionážní drama The Night Manager odstartují zítra

AMC, jedna z nejoceňovanějších stanic v televizní branži, známá mj. excelentním seriálem Mad Men, uvádí tuto novinku v pondělí 22. února ve 21:00 hod.

Stanice AMC zveřejnila zprávu na českém, resp. slovenském facebookovém účtu s tím, že se „v souvislosti se seriálem nejvíce hovoří o hvězdách, jakými jsou Hugh Laurie a Tom Hiddleston. Jestlipak jste ale věděli, že ani dánská režisérka Susanne Bierová není žádné ořezávátko a má dokonce Oscara?“

Seriál, který měl dnes v EPG satelitního operátora freeSAT pouze originální název, je uváděn sloganem „Chtěl se schovat před minulostí, místo toho svádí boj o budoucnost“.

Jeho hrdinou je válečný veterán Jonathan Pine (Tom Hiddleston), který se v luxusním hotelu, ve kterém momentálně pracuje jako noční recepční, setkává s francouzskou kráskou Sophií. Ta se mu svěřuje s důkazy usvědčujícími vlivného podnikatele Onslowa Ropera (Hugh Laurie) z černého obchodu se zbraněmi. Krátce poté, co Jonathan předá důkazy svému známému z tajné služby, Sophie záhadně umírá. Jonathan se rozhodne ji pomstít.

Stanici AMC, která proslula produkcí seriálů jako The Walking Dead, Mad Men nebo Breaking Bad, u nás najdete u Digi TV, O2 TV, Skylinku a UPC, a to včetně nabídky satelitního operátora freeSAT.

9 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 22. 2. 2016 9:17

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+