Více

Hříšní lidé Města pražského ztratili téměř dvě stě tisíc diváků, čtvrtek tradičně patří Nově

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nejsledovanější pořad Primy dělilo na sedmém místě od posledního místa pouhých 24 tisíc diváků.

Jako skoro každý čtvrtek ovládla prvních pět míst včerejší TOP 10 nejsledovanějších pořadů televize Nova. Tradičně nejsledovanější Televizní noviny vidělo včera na Nově 1,619 milionu diváků starších patnácti let. S odstupem téměř sto padesáti tisíc diváků se na druhé příčce umístila Ordinace v růžové zahradě, která včera vykázala 1,472 milionu diváků. O dalších 135 tisíc diváků méně pak sledovalo třetí Sportovní noviny.

STŘEDEČNÍ DATA: Ohnivý kuře překonalo milion diváků, Výměna manželek ztratila téměř dvě stě tisíc diváků

Hranici jednoho milionu diváků včera překonal ještě nekonečný podvečerní seriál televize Nova Ulice, u kterého včera večeřelo 1,115 milionu diváků. Necelých osm set tisíc diváků pak vydrželo u bulvárního magazínu Prásk, konkrétně to bylo 791 tisíc zástupců obecné divácké skupiny. Události na ČT1 si včera vychutnalo 608 tisíc diváků starších patnácti let.

Nejsledovanějším pořadem televize Prima se včera stala soutěž amatérských kuchařů Prostřeno, která zabavila 582 tisíc diváků. O jeden tisíc diváků méně pak zůstalo u Zpráv FTV Prima. Deváté místo s 578 tisíci diváky sledovalo Události za okamžik a počasí a na posledním místě skončili Hříšní lidé Města pražského, na které se včera dívalo 558 tisíc zástupců obecné cílové skupiny.

MINULÝ TÝDEN: Hříšní lidé Města pražského nabírají 110 tisíc diváků

Fotbalový zápas mezi AS Řím a plzeňskou Viktorkou si včera na ČT sport nenechalo ujít 211 tisíc diváků starších patnácti let. Hitlerovu tajnou stíhačku (nešlo o Evu Braunovou) si včera v prime time na Prima Zoom vychutnalo 101 tisíc diváků. Prima Max do hlavního vysílacího času nasadila komedii Léto s kovbojem, což ocenilo 146 tisíc diváků. Tradičně nejsledovanějším pořadem TV Barrandov byla Soudkyně Barbara, které fandilo 370 tisíc diváků.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+