Více

Hříšní lidé Města pražského nabírají 110 tisíc diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nestárnoucí klasika, Ordinace, Ulice a Prásk! Tak vypadá včerejší žebříček nejlepších.

Výsledek čtvrtečního TOP 10 za všechny kanály se upravil poté, co Česká televize nasadila do hlavního vysílacího času (prime time) opakování nestárnoucí prvorepublikové kriminálky Hříšní lidé Města pražského, natočené ovšem v roce 1968. Ta se hned napoprvé dostala, s 641 tisíci, do TOP 10 a včerejší dvojdíl na tom byl ještě lépe. Sledovalo ho 751, resp. 741 tisíc diváků a podíl na sledovanosti měl nejvyšší u mladšího publika 15–54 – až 19,6 %. Nezpravodajskou jedničkou je pak Ordinace v růžové zahradě 2, kterou v obecné divácké kategorii 15+ vidělo 1,419 mil. při podílu na publiku 35,81 %. Ulici pak sledovalo 1,132 mil. a Prásk! 822 tisíc diváků. Televize Nova si tak zabrala prvních pět míst žebříčku.

STŘEDEČNÍ DATA: Show Jana Krause těsně v TOP 10. Překvapením je však MasterChef Česko

Celková sledovanost vyzněla ve čtvrtek jednoznačně pro TV Nova, která v prime time překročila třicet procent (32,2 %), zatímco její největší soupeři, ČT1 a Prima, končí na 17,33 a 10,6 %. Přes den měla Nova náskok výrazně nižší a vykázala 22,18 %, zatímco ČT1 měla 19,24 a Prima 10,97 %. Přes den si také solidně vedla TV Barrandov s podílem 5,97 % a nad čtyři procenta se ještě dostala zpravodajská ČT24 a Nova Cinema. V prime time to pak byla už jen posledně jmenovaná stanice, ale bylo to hodně těsné.

Filmová Nova Cinema včera opět do prime time nasadila seriál Námořní vyšetřovací služba a jeho dva díly zhlédlo až 209 tisíc diváků, přičemž ještě čtvrtý pořad v TOP 5 za kanál, Policajtem proti své vůli, vidělo 112 tisíc diváků. Na Primě Max si nestárnoucí Sestřičky nenechalo ujít 111 tisíc lidí, žádný další pořad se však už nad hranici sta tisíc nedostal. Na Kině Barrandov je jedničkou v TOP 5 za kanál Věřte nevěřte se 68 tisíci diváky.

MINULÝ TÝDEN: Rada Vacátko zaútočil na TOP 10, včerejší díl vidělo téměř 650 tisíc diváků

Výbornou sledovanost měl včera na stanici Prima Cool především seriál Teorie velkého třesku. Vidělo ho až 216 tisíc diváků a podíl na publiku ve skupině 15–54 dosáhl až 12,28 %. Solidně se tentokráte vedlo i stanici Prima Zoom s dokumentem Válka v Tichomoří a jedničku v TOP 5 vidělo 105 tisíc. Řada diváků dala v rámci včerejšího svátku přednost zpravodajské ČT24 a nejúspěšnější pořad v TOP 5 za kanál, Studio ČT24, zhlédlo 235 tisíc lidí a podíl na publiku překročil jedenáct procent.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+