Více

Hranici jednoho milionu diváků nepřekonaly ve středu ani Televizní noviny

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Primě Cool vyšla sázka na maratón Simpsonových. Stanice se večer dostala u mladšího publika k téměř desetiprocentnímu podílu.

Malý pitaval táhne zejména mladší publikum

Žádný ze středečních pořadů nepřekonal hranici jednoho milionu diváků. Platilo to i pro nejsledovanější Televizní noviny, které k pokoření této cifry chybělo osm tisíc lidí. Hlavní zpravodajskou relaci TV Nova vidělo 992 tisíc diváků při podílu na publiku (share) 38,97 %. U mladšího publika byl share o něco menší a pohyboval se pod 33 %. U starších i mladších diváků se pohyboval podíl stanice přes den přibližně okolo 20 %. V prime time, tedy hlavním vysílacím čase, dosáhla Nova nejvyššího podílu – 23 % – ve skupině diváků starších 15 let. Kriminálku Anděl si nenechalo ujít 801 tisíc diváků (share 25,15 %; 21,28 % v 15-54).

ÚTERNÍ DATA: Úterní večer ovládl Krokodýl Dundee, milion diváků překročily pouze Televizní noviny

Druhým nejsledovanějším nezpravodajským pořadem po dvacáté hodině byl Malý pitaval z velkého města. Na Kriminálku Anděl mu chybělo přibližně 130 tisíc diváků. Oblíbený detektivní seriál, který se v průběhu let pravidelně objevuje na obrazovce České televize, přilákal na Jedničku více mladšího publika, kde získal share 24,19 %, zatímco u starších diváků byl podíl o přibližně dva procentní body menší. ČT1 dosáhla celodenního podílu 15,63 % a v prime time se dostala až k 20 %. Prima se musela spokojit s pozicí trojky, když po celý den držela share okolo 14 %. Jejím nejsledovanějším pořadem byly hlavní zprávy.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+