Více

Hokejový zápas s Rakouskem viděl i přes svátek a hezké počasí milion diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Televize Barrandov bodovala pohádkou a filmem pro pamětníky, společně s Kinem Barrandov v prime time pokořila hranici 6% podílu.

ČT Sport večer až čtyřkou trhu

Ani sváteční volný den s pěkným počasí neodradil v pátek odpoledne televizní diváky od sledování hokejového zápasu české reprezentace s Rakouskem na světovém šampionátu. Utkání, které začínalo netradičně brzy již v 16:10, vidělo na ČT Sport v průměru 1,039 milionu dospělých diváků a 54,35 procenta publika (63,07 procenta ve věku 15 až 54 let). V absolutních číslech byly v pátek sledovanější už jen Televizní noviny na Nově, které od půl osmé vidělo 1,144 milionu dospělých, ale „jen“ 41,97 procenta publika (39,7 procenta ve věku 15 až 54 let). ČT Sport však tentokrát v celodenních číslech zaostala za velkými televizemi, v širší divácké skupině 15+ porazila jen Primu.

ČTVRTEČNÍ DATA: Hokej s Francií oslovil přes polovinu publika, pozici lídra si ale i tak udržela Nova

U mladšího publika od 15 do 54 let ale sportovní kanál ČT uhájil v celodenním podílu na sledovanosti pozici dvojky na trhu hned za Novou. Jiné to bylo v hlavním vysílacím čase, v němž ČT Sport nestačila na žádnou velkou televizi a zůstala na pozici čtvrtého nejsledovanějšího programu. Plnoformátové televize večer svedly boj o dětského a rodinného diváka, prakticky všechny nasadily od osmé večer pohádku nebo dětský film. Výjimkou byla ČT 1, jejíž film Želary souboj o pátečního diváka těsně vyhrál. Od osmé večer si tento snímek nenechalo ujít 530 tisíc dospělých diváků a 16,64 procenta publika (15,78 procenta ve věku 15 až 54 let).

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+