Více

Hokejový šampionát potvrdil Českou televizi minulý týden na pozici lídra trhu

UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – Největší meziroční pokles zaznamenala skupina Prima. U staršího i mladšího publika přišla o více než tři procentní body.

Mezitýdenní vývoj (vs. 19. týden 2015)

Cílová skupina 15+

Hokejový šampionát, který se letos konal v České republice, i minulý týden míchal s televizní sledovaností. Lídrem trhu byla proto opět veřejnoprávní televize se souhrnným celodenním podílem u staršího publika 38,72 %. V mezitýdenním srovnání si Česká televize polepšila o 1,72 procentního bodu. Naopak největší pokles zaznamenala skupina Barrandov, do níž v současné době kromě stejnojmenné plnoformátové televize patří také stanice Kino Barrandov a Barrandov Plus. Skupina Barrandov si v mezitýdenním srovnání pohoršila o přibližně jeden procentní bod. Téměř bez ztráty podílu, pokles pouhá 0,03 %, zaznamenala Prima.

PŘEDMINULÝ TÝDEN: ČT minulý týden lídrem trhu, porazila Novu i v „její“ cílové skupině diváků od 15 do 54 let

Vzhledem k tomu, že hokejový šampionát běžel na stanici ČT Sport, není žádným překvapením, že právě ona je skokanem minulého týdne. Její podíl ve skupině diváků starších 15 let se zvýšil o 3,3 procentního bodu. Ostatní televize, pokud rostly, navýšily svůj podíl minimálně. Druhou nejvíce rostoucí televizí, která si polepšila o 0,25 procentního bodu, byla Nova. Naopak za pokles týdne je možné označit Jedničku, která přišla o 1,1 procentního bodu a vykázala 12,02 %, a plnoformátovou Televizi Barrandov, která si pohoršila o jeden procentní bod z hodnoty 4,16 % na 3,15 %.

Mezitýdenní vývoj, TOP 10 pořadů týdne a srovnávací tabulky a grafy najdete v placené sekci DigiZone.cz.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+