Více

Hokej vystřídal fotbal, ve středu táhla sledovanost ČT Sport fotbalová Liga mistrů

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Jediným pořadem, který se ve středu večer po 20:00 dostal nad úroveň milionu dospělých diváků, byla reality show Výměna manželek na Nově.

Výměna manželek s 1,1 milionu diváků

Nikoli hokejový šampionát, ale fotbalová Liga mistrů držela ve středu večer sledovanost ČT Sport nad běžnými čísly. Zápas Realu Madrid s Juventusem Turín přitáhl od čtvrt na devět pozornost 342 tisíc dospělých diváků a 10,87 procenta publika. V mladší kategorii diváků od 15 do 54 let mu dalo přednost 12,56 procenta lidí u televizních obrazovek. Sportovní kanál tak v přímém souboji porazil sesterskou ČT 2 a dotáhl se na čísla ČT 1, která ve stejnou dobu vysílala charitativní pořad Kousek nebe. Ten si od osmé večer nenechalo ujít 344 tisíc dospělých diváků a 9,43 procenta publika (7,05 procenta ve věku 15 až 54 let). Dokument z cyklu Země a města světa na Dvojce vidělo od 20:00 v průměru 325 tisíc dospělých a 9,01 procenta publika (5,09 procenta ve věku 15 až 54 let).

ÚTERNÍ DATA: Přímý střet hokejového šampionátu s Ordinací na Nově vyhrála stanice ČT Sport

Lídrem středečního večera však byla tradičně reality show Výměna manželek, která od 20:20 hod. přitáhla k hlavnímu kanálu Novy 1,102 milionu dospělých diváků a 29,19 procenta publika (36,38 procenta ve věku 15 až 54 let). Více diváků měly už jen Televizní a Sportovní noviny, které Výměně manželek předcházely. Nejvíc bodů proti novácké reality show nasbírala Prima, jejíž seriál Všechny moje lásky zhlédlo od čtvrt na devět 416 tisíc dospělých diváků a 11 procent publika (osm procent ve věku 15 až 54 let). Na Primě se ale tradičně lépe dařilo později nasazované Show Jana Krause, která od půl desáté zaujala 474 tisíc dospělých diváků a 15 procent publika (14 procent v kategorii 15 až 54 let). Šlo dokonce o třetí nejsledovanější pořad na českých obrazovkách po 20. hodině.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+