Více

Hokej s Francií oslovil přes polovinu publika, pozici lídra si ale i tak udržela Nova

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Velké televize měly s výjimkou Novy ve čtvrtek velký problém překonat hranici půl milionu diváků. Primě se to povedlo jen těsně, Jedničce vůbec.

Hokej sledovalo na ČT Sport 66 % mladšího publika

I přesto, že Českou republiku čekal na MS v hokeji včera méně atraktivní soupeř v podobě Francie, k obrazovce si našelo cestu 1,114 milionu diváků. Pro kanál ČT Sport šlo opět o úspěch, protože duel přilákal přes 53 % publika staršího 15 let. U mladších diváků byl zájem ještě větší – share 66,3 %. Ve výsledku ovšem dominovala Nova, protože zatímco tematický kanál České televize oslovil v rámci celodenního podílu 14,6 % staršího a 18,75 % mladšího publika, komerční jednička se dostala v obou diváckých skupinách nad 26 %. K přímému souboji Ordinace růžové zahradě 2 s hokejem logicky nedošlo.

STŘEDEČNÍ DATA: Výměnu manželek neohrozil ani zápas Švédska s Kanadou na MS v hokeji

MIF17

Stačilo málo a Jednička ani Prima by se přes celý den nepřehouply přes půl milionu diváků. Zatímco v případě první stanice to platilo, u druhé se do kategorie 500+ podařilo zařadit Krimi zprávám. Televizní trojkou byla po Nově a ČT Sportu Prima, která se v rámci celodenního i primetimového, tedy večerního podílu přehoupla přes 12 %. Jednička se musela tentokrát spokojit až s pozicí čtyřky. Přes desetiprocentní podíl se dostala pouze večer díky hodnotě 11,05 %. Nejsledovanějším pořadem Jedničky byla s 492 tisíci diváky (share 17,02 %) hlavní zpravodajská relace Události.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+