Více

Hokej porazil Známou tvář, i když o pouhých jedenáct tisíc diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Celodenní podíl ČT sport u diváků ve věku od 15 do 54 let dosahoval téměř osmnácti procent.

Slunečný víkend skončil a česká hokejová reprezentace se vrátila na led. Tak by se daly shrnou výsledky nedělní sledovanosti, které svědčí o návratu diváků k obrazovkám. Vítězem včerejšího klání se stal hokejový zápas mezi Českem a Francií, kdy svědkem tuzemského vítězství bylo 1,364 milionu diváků. Finále soutěže Tvoje tvář má známý hlas pak na Nově sledovalo 1,353 milionu diváků.

SOBOTNÍ DATA: Do TOP 10 pronikla kromě zpravodajství jen Všechnopárty, Máme rádi Česko a Piráti z Karibiku

O pouhé dva tisíce diváků méně pak vykázaly Sportovní noviny na Nově, ke kterým tak zasedlo 1,351 milionu diváků. Až čtvrtý tak skončil obvyklý favorit v podobě Televizních novin na Nově, který si pro informační nášup zvolilo 1,314 milionu diváků starších patnácti let. Slušně si v této konkurenci vedla i Mordparta na Primě, jejíž pátrání sledovalo 805 tisíc diváků.

Přesně o sto tisíc diváků méně sledovalo Události na ČT1. Publicistické pozdněvečerní Střepiny na Nově si vychutnalo 668 tisíc diváků. Branky, body, vteřiny na ČT1 vidělo včera 630 tisíc diváků. Zprávy FTV Prima včera oslovily 595 tisíc diváků, tedy o dva tisíce diváků více než desáté Události za okamžik a počasí na ČT1.

MINULÝ TÝDEN: Trojice „milionářů“ z Novy má před dalším pořadem náskok více než 450 tisíc diváků

MIF17

Klasický western Jízda vysočinou vidělo na ČT2 212 tisíc diváků. Agenta z Hongkongu doprovodilo na Primě Cool 139 tisíc diváků. Komedii Nesvatbovi na Nově Cinema dalo přednost 144 tisíc diváků. Nejsledovanějším pořadem TV Barrandov se staly Naše zprávy, které včera vidělo 241 tisíc diváků.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+