Více

Hokej Německo – Česko přilákal půl druhého milionu diváků, večer patřil Policii Modrava

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – TV Barrandov v neděli odpoledne zaujala starší i mladší diváky pohádkou Byl jednou jeden král…, v rámci celodenního podílu jí ale nepomohla.

Na ČT Sport lákal diváky i hokej se Slováky

Včerejší utkání Německa s Českou republikou, které zajistilo našemu týmu postup do čtvrtfinále letošního MS v hokeji, si nenechalo ujít 1,573 milionu diváků při podílu na publiku (share) 56,4 %. Ještě většímu zájmu se pak duel těšil u mladšího publika, kde dosáhl share 65,77 %. ČT Sport se stala díky hokeji druhou nejsledovanější stanicí po Nově, a to s celodenním podílem 18,57 % u staršího a 22,74 % u mladšího publika. Diváky zaujalo také utkání Slovenska s Ruskem, které se blížilo k 600 tisícům a ve skupině od 15 do 54 let zaujalo téměř 20 % publika. Také večer usedali k ČT Sport především mladší diváci.

SOBOTNÍ DATA: Deník princezny vítězem sobotního večera, bodoval i Pád Třetí říše a Fotograf

Nejsledovanějším pořadem byla v neděli tradičně Policie Modrava, která se dlouhodobě drží nad hranicí dvou milionů diváků a její podíl u publika staršího 15 let, které však není pro Novu prioritní, se blížil k 50 %. Vysoko nad milionem diváků se pohybovaly i Sportovní a Televizní noviny. Trhovou trojkou byla s celodenním podílem 15,46 % Jednička. I napodruhé se dařilo snímku Fotograf, respektive jeho televizní verzi, která přilákala 661 tisíc diváků (share 27,72 %; 22,52 % v 15-54). Neúspěchem byla neděle pro Primu, která se po celý den nedokázala přehoupnout přes 9% podíl. U staršího publika dosáhla share pouze 8,37 %.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+