Více

Hokej na ČT Sport včera opět ovládl obrazovky. Viděla ho polovina národa

AKTUALIZOVÁNO: UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Utkání Česko-Lotyšsko se prosadilo dokonce natolik, že přepsalo tabulku TOP 10.

V tabulce TOP 10 pořadů za všechny kanály není nic jiného než hokejové utkání Česko-Lotyšsko a než dorazí opravená data, bude to chvíli trvat. V každém případě z ní vyplývá, že v hlavní divácké skupině 15+ sledovalo utkání na ČR sport plných 1,608 mil. diváků při podílu na publiku 44,94 %. V mladší divácké skupině pak podíl stoupl dokonce až na 55,13 %, takže zápas viděla více než polovina diváků mezi 15–54 sledujících v daném okamžiku televizní obrazovku.

PÁTEČNÍ DATA: ČT v pátek večer vymazala Novu. Díky hokeji a ČT Sport

Jedničkou ve sledovanosti, a to jak přes den, tak v hlavním vysílacím čase (prime time), se stal kanál ČT Sport, a to u obou sledovaných diváckých skupin. Večer pak byl, při podílu 31,84 % (15+), resp. 41,99 % (15–54), naprosto bezkonkurenční. Druhá Nova měla v prime time kolem patnácti procent, ČT 1 například u skupiny 15+ 13,94 % a Prima pouze 7,20 %.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+