Více

Hokej Česko–Kanada porazil Ulici, na chvostu žebříčku se drží pohádky Novy i ČT

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – V žebříčku TOP 10 deseti nejsledovanějších pořadů se umístily i všechny tři zpravodajské pořady tuzemských televizí.

Tradičně nejsledovanější Televizní noviny na Nově včera oslovily 1,38 milionu diváků, ale hlavní překvapení se skrývá na druhém místě – hokejový zápas z mistrovství světa, na kterém naši borci prohráli s Kanadou, se probojoval na krásnou druhou příčku a s 1,121 miliony diváků znamenal stříbro pro sportovní kanál ČT Sport.

ČTVRTEČNÍ DATA: Vládní krize pomáhá ČT24 i TV Barrandov. Týden s prezidentem vyskočil o 164 tisíc

Třetí místo neohroženě hájí nekonečný podvečerní seriál Ulice, který se také stal posledním pořadem, kterému se včera podařilo překonat hranici jednoho milionu diváků starších patnácti let. Čtvrté skočily jindy favorizované Sportovní noviny, které se musely se 735 tisíci diváky, z nichž 319 bylo zároveň mladších 54 let.

Stálicí pátečního programu ČT1 je diskusní show Karla Šípa Všechnopárty, která oproti minulému týdnu přišla o více než 180 tisíc diváků. Následující příčky obsadily se dvěma výjimkami zpravodajské pořady České televize a Primy s tím, že z přímého srovnání vychází Česká televize jako vítěz.

MINULÝ TÝDEN: ČT1 ovládla TOP 10, večerní jedničkou je Všechnopárty

stul

Události na ČT1 si včera nenechalo ujít 588 tisíc diváků a Události za okamžik a počasí pak 553 tisíc. O pouhý jeden tisíc diváků méně si pak vychutnalo animovanou pohádku Na vlásku, kterou v prime time na Nově vidělo 552 tisíc diváků. Zprávy FTV Prima vidělo 549 tisíc diváků a o deset tisíc méně jich sledovalo pohádku Láska rohatá v prime time na ČT1.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+