Více

HBO změnilo plány, Hra o trůny poběží ve všech zemích světa současně s USA

„Jsme skutečně nadšeni, že se nás naši mezinárodní partneři rozhodli podpořit v tomto nápadu,“ konstatoval prezident programového oddělení HBO Michael Lombardo.

Všechny díly páté řady fantasy seriálu Hra o trůny, který způsobem výpravy a svou velkolepostí nemá na televizních obrazovkách obdoby, budou uvedeny souběžně s americkou premiérou. Dnes to oznámila americká pobočka HBO, která toto dílo produkuje. Ve stejnou chvíli tak diváci uvidí Hru o trůny nejen v USA, České republice a na Slovensku, ale i v dalších přibližně 170 zemích světa. První část páté řady je připravena na 12. dubna. HBO tak dosáhne de facto toho, že pokud je fanoušek seriálu jeho předplatitelem, nemá už žádný důvod si stahovat Hru o trůny z internetu. Seriál bude dostupný i díky službě HBO GO.

MIF17

NEPŘEHLÉDNĚTE: HBO vstoupí do zařízení od Applu, od dubna spustí službu HBO Now

Jsme skutečně nadšeni, že se nás naši mezinárodní partneři rozhodli podpořit v tomto nápadu zprostředkovat nejoblíbenější televizní seriál v historii HBO všem divákům z celého světa současně s jeho americkou premiérou, konstatoval prezident programového oddělení HBO Michael Lombardo. Na celosvětové premiéře se podílí společnosti HBO Asia, HBO Canada, HBO Europe, HBO Latin America, HBO Netherlands a HBO Nordic, ale také partnerské televize (tzv. “Home of HBO”) M-Net (Afrika), Foxtel (Austrálie), Telenet (Belgie), Orange (Francie) a řada dalších. Spolu s premiérou páté řady Hry o trůny uvede HBO také novou službu HBO Now dostupnou na zařízeních společnosti Apple.

10 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 12. 3. 2015 23:46

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+