Více

Názory k článku
Gondíci s.r.o.? No nazdar, řekla moje žena

xylofon aura:10
17. 10. 2015 13:07 Nový

Gondíci a spol

celé vlákno

Opět souhlasím s p. Žáčkem. Například takový Receptář jsem kvitoval. Televize by měla umět zaujmout všechny věkové skupiny, tudíž nevysílat pouze pro důchodce (že ČT) nebo jen pro mladé, pokud tedy nejde o cílově zaměřené doplňkové kanály. Prima pro starší diváky převzala Receptář s kutilským guru Přemkem Podlahou - odborníkem a sympatickým moderátorem. Neměl jsem nikdy nic proti, byť kutilství považuju za další český divný fenomén, protože lidi radši ušetří dvacet korun a rozřežou si ruce při výrobě vlastní nepovedené atrapy originálu, než aby si koupili věc novou.

Bohužel nyní se už nevsází ani na odborníky a pořady o kutilství moderují co největší paka, protože pro paní Kukačkovou a její sousedku Wágnerovou je příjemnější, když to uvádějí "obyčejní lidé jako my", kteří tomu taky nerozumí a občas něco popletou. Radši ať to je hnusné a dělají to neschopní lidé, než to mít pěkné od odborníků, toť je české heslo. Pro cizince naprosto nepochopitelné.

Nejlíp to vychytala nakonec ČT s Jiřkou Bohdalovou. Sama mnoha věcem rozumí a nemá trapný humor. Na Primě jsou potom Gondíkovi, za které se stydím, a ultra divný člověk jménem Hruška. Gratulujeme.

Roman Bárta aura:67
17. 10. 2015 13:23 Nový

Re: Gondíci a spol

celé vlákno

Mě se třeba "náhrada" receptáře s Láďou Hruškou docela líbí. Na receptář prima nápadů to asi nemá, ale člověk se tam něco dozví, a to jde. Gondíci jsou zase maličko jiní-více reklamní. Je tam více uplatněn PP. Ale jelikož mám tyto kutilské pořady raději, než 10x opakovaný hloupý seriál, tak jsem za ně rád....

Dan Rozsíval aura:45
17. 10. 2015 14:03 Nový

Re: Gondíci a spol

celé vlákno

A zase jsme Romane u té naší Hobby TV. Ale bohužel nic z toho nebude, raději se budou spouštět další a další nesmyslné klony.

KSimona aura:10
17. 10. 2015 13:53 Nový

Re: Gondíci s.r.o.? No nazdar, řekla moje žena

Mam rada inspirativni hobby magaziny. Od doby, co nas Premek Podlaha opustil, jsem si velmi oblibila Polopate s hercem Filipem Capkou. Nic nevnucujici format, ktery krome zbytecnych radoby vtipnych vstupu, propagovani PP produktu, dokaze poradit a inspirovat. Jediny pohodovy hobby magazin na televizich v soucasne dobe.

Petr And aura:10
namtas Login: namtas
17. 10. 2015 15:46 Nový

Re: Gondíci s.r.o.? No nazdar, řekla moje žena

celé vlákno

Všechny tyto pořady sklouzly v teleshoping. U komerční televize nic nenormálního, ale i Polopatě na veřejnopravní TV propaguje výrobky např. Ceys. Takhle se obchází reklama. Dá se to rovnou do pořadu jako nejlepší zboží. Polopatě jsem měl rád, ale poslední dobou už to není tak zajímavé, řekl bych ,že stagnují. Asi došlo téma. Filip Čapka je pro mne dobrý moderátor tohoto pořadu.

Roman Bárta aura:67
18. 10. 2015 11:57 Nový

Re: Gondíci s.r.o.? No nazdar, řekla moje žena

celé vlákno

Magazín Polopatě je velmi dobrý, ale má jednu chybu. A to špatnou vysílací dobu.
V neděli v 9h.ráno každý druhý ještě dospává po sobotním flámu, a opakování je taky v nepříznivém čase.

Roman Bárta aura:67
18. 10. 2015 13:19 Nový

Re: Gondíci s.r.o.? No nazdar, řekla moje žena

celé vlákno

V pátek v tuhle dobu řídím auto, a cestuju na chalupu, jako dost ostatních lidí....u Hrušky je to OK. V neděli na oběd je doma každý....

xylofon aura:10
18. 10. 2015 16:21 Nový

Re: Gondíci s.r.o.? No nazdar, řekla moje žena

celé vlákno

Co by Češi dělali bez svého fenoménu - chalup :D Nikdy mě to nebralo, nerozumím tomu, někdy bych si přál být Čech, abych pochopil, co vás tak fascinuje na vašich národních zvláštních zvycích (trampování, chataření. vodáctví, kutilství...). Nemyslím to zle, ale jste tím skutečně v zahraničí proslavení ;)

Pamětník aura:77
Pamětník Login: pametnik
18. 10. 2015 18:41 Nový

Re: Gondíci s.r.o.? No nazdar, řekla moje žena

celé vlákno

Ano, mnozí Češi jsou ve světě proslavení svými, výše jmenovanými, schopnostmi, které některé národy nemusí mít, ale tím na tom nejsme hůře.
Jen se divím, že, takový odborník na vše z ciziny, nezná ryze české termíny "weekend house", "tramping", "kutil Tim", "canoeing", "rafting".

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+