Více

Genus Plus začala vysílat cyklus o vysílačích. Spolupracuje na něm s Radiokomunikacemi

UVNITŘ VIDEO Liberecká televize Genus Plus vysílá od konce minulého týden nový cyklus s názvem On-Air. Diváky v něm chce seznámit s nejznámějšími českými televizními vysílači.

Pořad, který bude mapovat nejznámější televizní vysílače České republiky, do svého vysílání zařadila liberecká televize Genus Plus. Tu mohou diváci sledovat terestricky v multiplexu 3 z lokalit Ještěd a Černá hora. Na programovou novinku upozornil server DigiZone.cz jeho čtenář Aleš Pipek. Není žádným překvapením, že na vzniku pořadu se významnou měrou podílejí České Radiokomunikace.

ČTĚTE TAKÉ: Na návštěvě na… žižkovském vysílači v Praze

První díl, který byl seznamovací, přiblížil divákům okruhy, v nichž působí dominantní český poskytovatel vysílacích služeb. Šlo mimo jiné i o nové datové centrum na Žižkové. Významný prostor dostal v pořadu generální ředitel operátora Kamil Levinský. Cyklus neuvidí diváci každý týden, ale jednou za měsíc a jeho stopáž byla stanovena na deset minut. Na jaké vysílače se zájemci spolu s Genus Plus podívají, zatím televize neprozradila, určitě ale nebudou chybět již zmiňovaný Ještěd a také východočeská Černá hora.

9 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 11. 4. 2012 23:37

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+