Více

freeSAT nabídne na šestnáct dní zákazníkům všechny kanály AXN

Promo akce týkající se kanálu AXN a jeho tematických klonů běží již od pondělí 15. září, operátor na ni nicméně upozornil až dnes. Nabídka skončí se závěrem tohoto měsíce.

Všechny stanice AXN ve standardním rozlišení dostupné na českém a slovenském trhu, tedy AXN, AXN Black a AXN White, nabízí svým zákazníkům v těchto dnech bezplatně satelitní operátor freeSAT, jehož provozovatelem je společnost UPC DTH. Nezáleží přitom na tom, zdali je klient předplatitelem vyššího nebo naopak základního balíčku. Oblíbené programy jsou nyní dočasně dostupné všem zákazníkům freeSAT, a to včetně těch, kteří mají předplacenou službu freeSAT Llight nebo freeSAT Medium, informoval operátor. Stanice AXN jsou běžně součástí placeného balíčku Plus.

MIF17

ČTĚTE TAKÉ: Satelitní operátor freeSAT zpřístupní od 1. září klientům službu HBO GO

Promo akce týkající se kanálu AXN a jeho tematických klonů běží již od pondělí 15. září, operátor na ni nicméně upozornil až dnes. Nabídka skončí se závěrem tohoto měsíce, celkem tedy potrvá šestnáct dní. Od 24. září se hlavním tahákem kanálu AXN, který cílí na všechny milovníky dobrodružství a akční podívané, stane premiéra druhé řady úspěšného detektivního seriálu Bez hranic (Crossing lines), láká satelitní služba. První série Bez hranic už se vysílala také v rámci Free TV premiéry, kterou uvedla Prima Cool. S příliš velkým zájmem publika se tu ale seriál nesetkal.

6 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 22. 9. 2014 22:32

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+