Více

Satelitní služba freeSAT nabídne během prázdnin speciální festivalový hudební kanál

„Hudební festivaly jsou místem, kde se můžete seznámit s novými interprety nebo sdílet svou vášeň k oblíbeným umělcům s ostatními lidmi,“ láká provozovatel stanic Music Choice.

Speciální hudební kanál v rámci služby Music Choice si pro své klienty připravil v období letních prázdnin satelitní operátor freeSAT. Od 2. června do 29. srpna si bude možné ve freeSATu naladit speciální digitální okruh pojmenovaný Music Choice Summer Festival. Hudební fanoušci se tak prý mohou těšit na atmosféru těch nejlepších festivalů z celé Evropy. O které půjde, ale firma UPC DTH neupřesnila. Zájemci budou moci najít speciální kanál na programové předvolbě 200 (certifikované boxy). Služba Music Choice je dostupná v rámci balíčků freeSAT Medium. Pro poslech je nutný přijímač pro HDTV.

ČTĚTE TAKÉ: Zpravodajská stanice CNBC dostupná u freeSATu a UPC přešla na formát 16:9

Stejně jako všechny ostatní kanály Music Choice nabídne pouze čistou hudbu bez mluveného slova a reklam. Hudební festivaly jsou místem, kde se můžete seznámit s novými interprety nebo sdílet svou vášeň k oblíbeným umělcům s ostatními lidmi. Kanály Music Choice tak představují perfektní volbu pro všechny hudební fanoušky. Jsme rádi, že v průběhu tohoto léta můžeme našim uživatelům nabídnout vstupenky na významné festivaly, konstatoval při této příležitosti Gary Pelletier, viceprezident pro partnerský marketing společnosti Stingray Digital, která je majitelem Music Choice International.

5 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 3. 6. 2014 10:53

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+