Více

Francie s Rumunskem přitáhla více diváků než včerejší zápas Slovenska, vítězem je opět Tvoje tvář

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Finálový díl zábavného pořadu Tvoje tvář má známý hlas sledovalo na Nově o skoro sto tisíc diváků méně než minulý týden.

I tak se poslední díl největšího letošního úspěchu TV Nova, pořadu Tvoje tvář má známý hlas, stal suverénně nejsledovanějším pořadem včerejšího dne, když ho vidělo 1,623 milionu diváků a v primární cílové skupině stanice diváků ve věku od 15 do 54 let dosáhl podílu přes 56 procent. Přes milion diváků se včera dostaly ještě Sportovní noviny na Nově, které vidělo k jednomu milionu ještě devět tisíc diváků starších patnácti let navrch.

PÁTEČNÍ DATA: Pohádka vyhrála nad fotbalem, Všechnopárty ztratila téměř dvě stě tisíc diváků

Na třetím místě TOP 10 nejsledovanějších pořadů včerejšího dne skončily Televizní noviny na Nově, které si nenechalo ujít 976 tisíc diváků. S patřičným odstupem za nimi pokračuje těsný souboj mezi Událostmi České televize a Zprávami FTV Prima, který včera skončil nerozhodně. Obě zpravodajské relace sledovalo shodných 522 tisíc diváků starších patnácti let.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+