Více

Finále StarDance nalákalo oproti minulému týdnu 280 tisíc diváků, sledovalo ho více než 1,6 milionu lidí

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Večerní taneční finále znamenalo pro ČT1 průměrný podíl přesahující 35 procent.

V osmé řadě soutěže StarDance, jejíž finále včera odvysílala ČT1, se vítězným párem stali Zdeněk Piškula a Veronika Lálová. Porazili tak zbývající dva páry, které tvořil Ondřej Bank s Evou Krejčířovou a Jana Plodková s Michalem Padevětem. Závěru zápolení pak přihlíželo 1,634 milionu diváků starších patnácti let, z toho o něco více než šest set tisíc tvořili zástupci věkové skupiny do 54 let.

PÁTEČNÍ DATA: Souboj pohádek vyhrála Nova, do TOP 10 se vrátil Přístav

Jediným dalším pořadem, kterému se včera podařilo překonat hranici jednoho milionu diváků, byly Televizní noviny na Nově, ke kterým usedlo 1,301 milionu zástupců obecné cílové skupiny. Se značným odstupem téměř půl milionu diváků skončily včera Sportovní noviny, které na Nově oslovily 826 tisíc diváků. O dalších šedesát tisíc diváků méně pak dalo přednost zpravodajské relaci Události na ČT1.

Navazující Branky, body, vteřiny včera ocenilo 689 tisíc diváků. To bylo o 25 tisíc diváků více, než kolik dalo v prime time přednost dalším dobrodružstvím čarodějnického učně Harryho Pottera na Nově. I zbytek žebříčku je víceméně vyrovnaný, Zprávy FTV Prima si včera naladilo 658 tisíc diváků a do TOP 10 nejsledovanějších pořadů se opět po čase dostala ČT sport, jejíž včerejší odpolední přenos ze Světového poháru biatlonistů ve Slovinsku si vychutnalo 634 tisíc diváků.

MINULÝ TÝDEN: Předposlední StarDance ovládl sobotní obrazovku, uspěla i odpolední pohádka

MIF17

ČT2 nasadila do hlavního vysílacího času gangsterskou ságu Sergia Leoneho Tenkrát v Americe, což ocenilo 209 tisíc filmových fanoušků. Podobný zájem vyvolala Vikingská princezna, kterou si do prime time šetřila Prima Cool a přitáhla tak 194 tisíc diváků. Film Životní příběh Paula Pottse, který zpracovává osudy vítěze prvního ročníku televizní soutěže Británie hledá talent, přitáhl k Nově Cinema 187 tisíc diváků. Nejsledovanějším pořadem TV Barrandov byly včera Nebezpečné vztahy, u kterých povečeřelo 261 tisíc diváků.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+