Více

FedCup na ČT Sport se blížil k 700 tisícům diváků, jeho podíl vyskočil nad 20 %

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Zpravodajská Čtyřiadvacítka se už vrátila po pátečních teroristických útocích v Paříži do normálu. Nejsledovanější byly Otázky Václava Moravce.

ČT Sport u mladšího publika jedničkou ČT

Rekordní sledovaností se mohl včera v době od 11:30 do 20:33 pochlubit sportovní kanál České televize. Díky FedCupu, v němž se proti sobě postavily české a ruské tenistky, zaujal 675 tisíc diváků. V obou diváckých skupinách se přímý přenos přehoupl přes dvacetiprocentní podíl na publiku (share). U publika v kategorii 15+ to bylo 22 %, ve skupině 15–54 dokonce 23 %. Přestože na ČT Sport se nad hranici sta tisíc diváků dostal jediný pořad, kterým byl právě FedCup, díky jeho vysoké sledovanosti si stanice držela přes den share v obou diváckých skupinách okolo 14 %.

SOBOTNÍ DATA: ČT 24 v sobotu sledovanější než Prima, teror v Paříži zvedl její celodenní podíl nad 10 %

Zpravodajská Čtyřiadvacítka se už vrátila po pátečních teroristických útocích v Paříži do normálu. Jejím nejsledovanějším pořadem se tak staly tradičně Otázky Václava Moravce, a to jak jejich první, tak i druhá část. Celodenní share kanálu ČT 24 byl necelých 5 %. Okolo 4 % se po celý den pohybovala Dvojka. Jejím nejsledovanějším pořadem byl po 20. hodině s 224 tisíci diváky (share 5,26 %) film Sbohem, příteli. Osmiprocentního podílu dosáhl druhý díl Návštěvníků. Necelých 5 % publika dosáhla TV Barrandov, jejíž pořady po 20. hodině se do TOP 5 stanice vůbec nedostaly.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+