Více

Jednáme o vstupu do placeného DVB-T, říká regionální manažer kanálů AMC

Stanice Film+ nebo Sport 2 by se mohly objevit v českém éteru i ve formě placeného DVB-T podobně jako na Slovensku. Tyto a další plány přiblížil v rozhovoru Evžen Chlanda.

Na pozici regionálního manažera AMC Networks působí Evžen Chlanda od června 2014, kdy přešel z O2. "Nedá se říci, že bych měl nějaké konkrétní zadání, co mám změnit. Jako svůj hlavní úkol vnímám dát našim programům nový náboj, zaměřit se na nový obsah a dokázat ho patřičně prodat českému trhu," říká v rozhovoru pro DigiZone.cz.

V loňském roce došlo podle Chlandy k výraznému navýšení komunikačních aktivit stanic AMC směrem ke koncovým uživatelům, ať už šlo o přenosy závodů Formule 1, nové seriály nebo rebranding kanálu MGM, ze kterého se stalo AMC. Druhou rovinu komunikace pak podle něj tvoří obchodní partneři, kteří stanice distribuují. "Hodně také propagujeme i Film+, který jsme koupili loni v únoru," tvrdí Chlanda.

K jakým změnám na Film+ došlo? "Významně jsme změnili obsah. Proběhla velká kampaň k uvedení seriálu Městečko Pines, které jsme vysílali ke konci loňského roku a od 1. ledna reprízujeme ve formě filmových maratonů. O Vánocích jsme spustili třídílnou minisérii o Tutanchamonovi nazvanou Tut s Benem Kingsleym, uvádíme filmy jako je District 9, Rivalové nebo Jasmíniny slzy a i jinak posilujeme stanici o novou tvorbu. Na začátku příštího roku se chceme zaměřit i na českou a slovenskou tvorbu," popisuje Chlanda. Při akvizicích nejsou jeho kanály omezeny výběrem z konkrétní knihovny.

Pokračování rozhovoru čtěte v prémiové sekci DigiZone.cz.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

30 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+