Více

Dvojka se ve čtvrtek po 21. hodině dotahovala díky dokumentu na Primu

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Prima však nevychází ze čtvrtečního souboje špatně. V rámci celodenních podílů dokázala konkurovat Jedničce. Obě stanice dělilo sedm desetin procentního bodu.

Prima s Jedničkou přes den téměř vyrovnaná

Druhý kanál České televize zabodoval včera večer díky dokumentu Cestománie. Po 21. hodině si ho nenechalo ujít 323 tisíc diváků při podílu na publiku (share) 9,69 %. Oproti minulému dílu si tak pořad polepšil o téměř osmdesát tisíc lidí a zdatně konkuroval například i Primě, kde se v danou dobu ke svému konci nachylovala repríza kulinářského formátu Ano, šéfe! a zábavná vědomostní soutěž Kdo je kdo? Oba pořady oslovily méně než 350 tisíc diváků. Na Dvojce se dařilo i dokumentu S kuchařem kolem světa, který získal podíl 8,64 %. Po celý den se share stanice pohyboval nad 5 %.

STŘEDEČNÍ DATA: Malý pitaval ve středu u mladšího publika vyrovnaný s Kriminálkou Anděl

Prima ale nevychází ze čtvrtečního souboje úplně špatně. V rámci celodenních podílů dokázala konkurovat Jedničce, kdy od sebe obě stanice dělilo necelých sedm desetin procentního bodu. V prime time, tedy hlavním vysílacím čase, už si však stanice ČT1 udržela nad Primou bezpečný – téměř čtyřprocentní odstup. Lídrem trhu byla Nova, která za celý den oslovila 17,36 % dospělého a 22,46 % mladšího publika. Televize dokázala jako jediná překročit hranici jednoho milionu diváků, a to podle očekávání díky své hlavní zpravodajské relaci. K milionu se blížily i Sportovní noviny.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+