Více

Dva nově prosazované trendy v televizních technologiích? Ultra HD a živé přenosy

HDTV už není tahounem oboru, odhalila aktuální celosvětová studie Big Broadcast Survey. Vedení převzalo multimediální šíření obsahu a IP networking.

Každý rok provádí společnost Devoncroft Partners rozsáhlou celosvětovou studii vysílacího průmyslu s názvem Big Broadcast Survey (BBS). Loňského výzkumu se zúčastnilo téměř 10 tisíc odborníků na vysílání z více než 100 zemí světa, což představuje zatím nejkomplexnější studii, jež kdy byla zpracována v oboru digitálního vysílání.

Žebříček proč a jak

Jedním z hlavních výstupů BBS je každoroční BBS Broadcast Industry Global Index Trend. Jedná se o žebříček trendů vysílacího průmyslu, které jsou z pohledu respondentů BBS a jejich podnikání považovány za nejdůležitější v daném roce, čistě z komerčního pohledu na věc. Aby si v Devoncroft Partners byli jisti, že trendy vydávané v jejich zprávách a sledované každý rok v pravidelném výzkumu jsou pro průmysl ty nejrelevantnější, tráví značnou část času hledáním zpětné vazby a dotazují se široké škály profesionálů. A z toho pak vychází BBS Broadcast Industry Global Trend Index.

MIF17

V rámci tohoto procesu je studie každý rok posuzována z mnoha stran. Jednak z pohledu klientů společnosti Devoncroft, ale také koncových uživatelů vysílacích technologií, a konečně i řadou odborníků na tuto oblast. Nové trendy jsou pak přidány do Indexu BBS, přičemž hodnota této dodatečné informace o trendech převáží určitá zkreslení způsobená meziročním srovnáním.

Nejdůležitější trendy v žebříčku BBS

Celý článek čtěte v prémiové sekci DigiZone.cz

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

30 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+