Více

Druhý poločas Ligy mistrů na Coolu v úterý sledovanější než romantika na hlavní Primě

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Téměř totožné sledovanosti dosáhla v úterý u staršího publika talk show Sejdeme se na Cibulce na TV Barrandov a film z cyklu Jesse Stone na Nově Cinema.

Jednička s Primou téměř vyrovnané, večer dopadl lépe pro ČT 1

Druhý poločas fotbalové Ligy mistrů si v úterý večer vedl na Primě Cool lépe než romantický film Na vlnách lásky, který vysílal hlavní kanál Primy. Zatímco zmiňovanou část utkání mezi Liverpoolem a Basilejí vidělo 348 tisíc diváků při podílu na publiku (share) 11,56 % (13,31 % v 15-54), německý film si nenechalo ujít 318 tisíc diváků s podílem okolo 8 %. Nutné je však zmínit, že zmiňovaná část Ligy mistrů se s romantikou potkala jen na několik desítek minut. Zatímco druhý poločas začínal ve 21:45, romantika na Primě končila alespoň podle vysílacího schématu ve 22:10.

PONDĚLNÍ DATA: Sitcom Kancl ztratil další diváky, směrem vzhůru vylétli Doktoři z Počátků

Nejsledovanější televizí byla v úterý Nova s celodenním podílem 29,17 % u staršího a 31,33 % u mladšího publika. V prime time, tedy hlavním vysílacím čase, se stanice pohybovala v obou diváckých skupinách mezi 34 a 35 %. Nejsledovanějším pořadem byly tradičně Televizní noviny, Ordinace v růžové zahradě 2 se tentokrát přiblížila k 1,6 milionu diváků. nad milion se dostaly i Sportovní noviny a Ulice. Celodenní podíl Jedničky a Primy dělilo několik desetin procenta. Obě stanice se dostaly přes 13% podíl. Večer zvítězila nad Primou Jednička. Nejsledovanějším pořadem byly s 709 tisíci diváky (share 19,69 %) Události.

placené sekci DigiZone.cz tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+