Více

Drazí sousedé trojkou večera. Je to dobře, nebo špatně? Uvidíme

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nový seriál se v TOP 10 za všechny kanály umístil na třetím místě, pokud nepočítáme podvečerní Ulici. Jedničkou byly…

Včera večer se uskutečnil dlouho očekávaný seriálový souboj mezi opakováním Případů 1. oddělení na ČT 1, Ohnivým kuřetem na Primě a nově nastupujícím seriálem televize Nova, Drazí sousedé. Tato stanice totiž minulé pondělí vykryla komedií Babovřesky 3, která se pak stala nejsledovanějším pořadem večera.

Případy 1. oddělení jedničkou, dvojkou Ulice, trojkou Ohnivý kuře

Pokud počítáme pouze nezpravodajské pořady, dopadlo to v TOP 10 za všechny kanály přesně takto. Pokud jenom ty večerní, trojkou byl v kategorii 15+ s 931 tisíci diváky a podílem 22,18 % nový seriál Drazí sousedé. Druhé „kuře“ se, jak se zdá, posunuje nad milion diváků (1,073 mil) a jeho podíl dosáhl 31,86 %. Jedničkou se stalo opakování Případů 1. oddělení s podílem 30,32 % a 1,273 milionu diváků. Do TOP 10 za kanál se jako jediná propracovala ještě Ulice (1,157 mil., 32,71 %).

NEDĚLNÍ DATA: V.I.P. vraždy nad milionem, Modré stíny další pokles

Celodenní i večerní sledovanost (prime time) měla nejvyšší Nova, která v prvním případě v hlavní kategorii 15+ vykázala 21,03 % a prime time pak 24,37 %. Druhá skončila Prima s 18,52 %, resp. 22,61 %, a třetí ČT 1 celodenním podílem 16,04 % a večerním 20,26 %.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+