Více

Drazí sousedé se propadají, Případy 1. oddělení táhnou více a více

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Seriál televize Nova, Drazí sousedé, se tentokráte vůbec nedostal do TOP 10, a situaci tak zachraňovala Ulice.

Pondělní seriálový večer probíhal ve znamení opakování Případů 1. oddělení na ČT 1, Nova tu má nasazen seriál Drazí sousedé (minule skončil jako trojka) a Prima Ohnivý kuře, které konkrétně včera prezentovalo svůj osmý díl. Do boje o diváka se ale zapojila i Nova Cinema filmem Ring volný a mimo jiné i její primácká konkurence, Prima Max, s Dvojčaty, tedy s DeVitem a Schwarzeneggerem.

Hvězdou večera bylo opakování Případů 1. oddělení na ČT 1

Jedničkou v TOP 10 za všechny kanály se minulý týden staly Případy 1. oddělení. Nyní tomu nebylo jinak. Ve skupině 15+ je vidělo 1,366 mil. diváků s podílem na publiku 32,59 %. Dvojkou byla Ulice (1,037 mil., 30,34 %), v případě hlavního vysílacího času (prime time) pak Ohnivý kuře. To se ale tentokráte nedostalo nad milion diváků (914 tisíc, 22,28 %). Další pokračování nováckého seriálu Drazí sousedé se do TOP 10 vůbec nepropracovalo, takže posledním nezpravodajským pořadem tu bylo už jen podvečerní Prostřeno! se solidními 741 tisíci diváky a podílem 26,20 %.

PONDĚLNÍ DATA: Sledovanost nedělních seriálů klesla. Nejvíce to postihlo V.I.P. vraždy

MIF17

I přes neúspěch třetího dílu seriálu Drazí sousedé se vítězem v celodenní sledovanosti a hlavně v prime time stala Nova s podílem v 15+ plných 20,62 %, resp. 23,75 %. Dvojkou byla, opět v obou případech, ČT 1 s podíly 16,70 % přes den a 21,07 % večer. Třetí Prima si připsala 16,17 %, resp. 18,18 %. Nova Cinema se pak v prime time neprosadila, a to ani u mladšího publika v kategorii 15–54 (3,79 %), naopak TV Barrandov vykázala v 15+ přes den solidních 6,26 % a večer měla v téže kategorii 4,57 %.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+